آتش سوزی گسترده وقطع برق در«کریات شمونه»/موشک های حزب الله رسیدند

آتش سوزی گسترده وقطع برق در«کریات شمونه»/موشک های حزب الله رسیدند

به گزارش ایرامکس، رسانه های عبری زبان از وقوع آتش سوزی های گسترده در منطقه اشغالی کریات شمونه بعد از حملات گسترده موشکی نیروهای حزب الله لبنان خبر دادند.

نیروهای مقاومت لبنان نیز دقایقی قبل اعلام کرد مقر فرماندهی عناصر وابسته به لشکر 769 رژیم صهیونیستی را در پایگاه بیت هیلل با شلیک ده ها موشک از نوع کاتیوشا و فلق درهم کوبیدند.

رسانه های عبری زبان همچنین از قطع برق در منطقه اشغالی کریات شمونه خبر دادند.

به گزارش ایرامکس به نقل از المیادین، ساعاتی قبل نیز منابع عبری زبان از وقوع آتش سوزی در شهرک ایلیت هشاحر در الجلیل در پی حمله موشکی حزب الله از سمت لبنان خبر دادند.

حزب الله امروز اعلام کرد در پاسخ به حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به کفردجال در جنوب لبنان، مقر فرماندهی لشکر 91 ارتش صهیونیستی در پایگاه ایلیت را با ده ها موشک کاتیوشا هدف قرار داده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی گسترده وقطع برق در«کریات شمونه»/موشک های حزب الله رسیدند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی گسترده وقطع برق در«کریات شمونه»/موشک های حزب الله رسیدند"، کلیک کنید.