آغاز کمپین «حماسه جمهور» برای بیان انتظارات نوجوانان از رئیس جمهور

آغاز کمپین «حماسه جمهور» برای بیان انتظارات نوجوانان از رئیس جمهور

مدیر محصول شبکه شاد با بیان اینکه اپلیکیشن شاد، کمپین «حماسه جمهور» را به منظور دعوت از عموم مردم به ویژه رای اولی‌ها جهت مشارکت در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری آغاز کرده است گفت: در این کمپین که در بخش شاد رویداد قرار گرفته، مخاطبان شاد با بخش‌های مختلفی در ارتباط هستند.

خشایار فهیم در گفت‌وگو با ایرامکس، با بیان اینکه اولین بخش مربوط به پویش‌های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری است گفت: در پویش پای کار ایران که همکاری مشترک با معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش، شبکه امید و حوزه هنری در جریان است از نوجوانان خواسته شده در پنج محور آینده شغلی، مهارت آموزی، آینده تحصیلی، آینده انقلاب اسلامی و کنشگری اجتماعی، انتظارات خود را از رئیس جمهور آینده در قالب‌های متن، صوت یا فیلم ارسال کنند که آثار منتخب در ویژه برنامه شبکه امید منتشر می شود.

وی با بیان اینکه پویش مثل خادم با همکاری مشترک بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود افزود: دانش‌آموزان می‌توانند با الگو قراردادن شهید آیت الله رییسی به ویژگی‌های مهم رئیس جمهور آینده بپردازند و در قالب‌های مختلفی همچون پوستر، عکس نوشته، موشن گرافی و پادکست آثار خود را ارسال کنند.

مدیر محصول شاد به پویش مثبت دما اشاره کرد و گفت: این پویش با همکاری مشترک بسیج دانش آموزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شده و دانش آموزان رای اولی می‌توانند دلایل خود را برای شرکت در انتخابات ارسال کنند، همچنین عکس‌ و فیلم‌های مربوط به مشارکت خود در انتخابات را برای این پویش بفرستند.

فهیم بخش بعدی کمپین را حماسه جمهورعنوان کرد و افزود: این کمپین به مناظره‌های نامزدهای ریاست جمهوری مربوط است؛ کاربران شاد می‌توانند در صفحه‌ زمان‌بندی مناظره‌ها، از تاریخ و ساعت هر مناظره اطلاع پیدا کنند و هر مناظره را به صورت زنده از اپلیکیشن شاد، تماشا کنند. با توجه به ایام شهادت شهدای خدمت نیز، قسمتی از این کمپین با عنوان شهید جمهور به بیان زندگینامه، ابعاد شخصیت، تلاش‌ها و دستاوردهای شهید رییسی و همچنین معرفی یاران همراه ایشان می‌پردازد.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز کمپین «حماسه جمهور» برای بیان انتظارات نوجوانان از رئیس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز کمپین «حماسه جمهور» برای بیان انتظارات نوجوانان از رئیس جمهور"، کلیک کنید.