آمادگی بانک رفاه کارگران به منظور تامین مالی پروژه های توسعه ای هلدینگ تاپیکو

مدیرعامل این بانک خبر داد:

آمادگی بانک رفاه کارگران به منظور تامین مالی پروژه های توسعه ای هلدینگ تاپیکو

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از مزیت های ارزشمند کشور محسوب می شود و هلدینگ تاپیکو یکی از هلدینگ های بزرگ است که در این حوزه به صورت تخصصی کار می کند.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل للـه گانی طی سخنانی در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری این بانک و هلدینگ که در محل بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی انجام شد، با بیان این مطلب افزود: با توجه به ارتباط سهامداری بین شستا و بانک رفاه کارگران که هر دو زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی هستند و توانمندی ها و ظرفیت هایی که به لحاظ تامین مالی پروژه ها، مخصوصا پروژه های بالادستی وجود دارد، سعی می کنیم در راستای تامین مالی پروژه ها اقدام کنیم. 

مدیرعامل بانک رفاه کارگران تصریح کرد: ما هم در پروژه های ارزشمند حوزه بالادستی که تاپیکو اخیرا به آن وارد شده و هم در پروژه های پایین دستی که می تواند از خام فروشی جلوگیری کند، ورود خواهیم کرد. 

وی بیان کرد: این کمک ها باید به صورت ارزی و ریالی و استفاده از ظرفیت های تقویتی داخلی و بین المللی بانک باشد تا هر روز شاهد رشد و تعالی در حوزه نفت و گاز باشیم.

دکتر للـه گانی در پایان گفت: امیدوارم همکاری بین تاپیکو و بانک رفاه کارگران نتیجه خوبی برای مردم ایران اسلامی داشته باشد. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی بانک رفاه کارگران به منظور تامین مالی پروژه های توسعه ای هلدینگ تاپیکو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی بانک رفاه کارگران به منظور تامین مالی پروژه های توسعه ای هلدینگ تاپیکو"، کلیک کنید.