آمار کشته شدگان تصادفات رانندگی اسفناک است

آمار کشته شدگان تصادفات رانندگی اسفناک است

رییس پلیس راهور فراجا آمار کشته شدگان سوانح رانندگی را اسفناک توصیف کرد.

به گزارش ایرامکس، سردار سیدتیمور حسینی در اختتامیه ششمین همایش بین المللی مدیریت ایمنی وترافیک که عصر امروز با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و … در سالن همایش های نورالرضا برگزار شد، گفت: در این همایش 60 مورد مقاله در کارگاههای مختلف در طی دو روز ارایه شد که قطعا در مدیریت ترافیک هوشمند موثر است و ما از نتایج آن بهره خواهیم گرفت.

وی گفت: پلیس راهور بیش از سه دهه است که تلاش کرده تا با استفاده از آخرین  فناوری های روز دنیا مانند کمک گرفتن از شرکت های دانش بنیان در پرورش دانشجویان متخصص در دانشگاه های مختلف مانند علوم انتظامی امین استفاده کند و این مهم سبب شده تا مجموعه انتظامی کشور نقش بسزایی در فراگیری آخرین دستاوردهای حوزه حمل و نقل را شاهد باشد.

رییس پلیس راهور فراجا با اسفناک بار خواندن آمار جانباختگان سوانح رانندگی در کشور افزود: در طول سال هرآنچه که در توان داشته ایم برای تولید ناخالص صرف کردیم اما همه دست آوردهایمان را با این تفاصیل از دست خواهیم داد.

حسینی با انتقاد شدید از برخی نهادهای مرتبط با حوزه تصادفات که ترک فعل کرده و مسبب اصلی افزایش آمار تصادفات شده اند گفت: پلیس راهور به عنوان یکی از مهم ترین سازمان های خدماتی در حوزه ایمنی و ترافیک در تلاش است تا آمار تصادفات را به حداقل برساند.

وی اضافه کرد: ما امیدواریم تا بتوانیم تعداد کشته شدگانح ناشی از تصادفات در کشور را تا حدود13 هزار نفر کاهش دهیم و خوب است بدانید که اگر استانداردهای دنیا را رعایت کنیم موفق خواهیم شد شمار کشته شدگانمان را به عدد هفت هزار نفر برسانیم که برای تحقق این مهم باید بر انضباط اجتماعی را رعایت کرده و کارهای ویژه در خصوص روانشناختی و جامعه شناسی انجام دهیم.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمار کشته شدگان تصادفات رانندگی اسفناک است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمار کشته شدگان تصادفات رانندگی اسفناک است"، کلیک کنید.