آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پارک علم و زندگی هوش آزما در سنندج افتتاح شد

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پارک علم و زندگی هوش آزما در سنندج افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری ایرامکس از سنندج، همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و در آیین افتتاح و بهره برداری از 1000 سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، تعداد 17 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در استان کردستان نیز با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مهراد عظیمی معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به صورت ویدیو کنفرانسی و همزمان افتتاح شد که به صورت نمادین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پارک علم و زندگی هوش آزما مورد بهره برداری قرار گرفت.

سید علی علوی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ضمن تبریک فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: در راستای سیاست های دولت سیزدهم مبنی بر توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی در راستای بهره مندی کلیه اقشار جامعه از این آموزش ها و در راستای حذف بروکراسی اداری شاهد صدور اعطای مجوز آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در کمتر از یک هفته هستیم که خوشبختانه شمار آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با افتتاح این تعداد آموزشگاه به بیش از هزار آموزشگاه فنی وحرفه ای در کردستان رسید.

علوی در بخش دیگری از سخنان خود عدالت در توزیع امکانات آموزشی بین کلیه اقشار جامعه و ارایه آموزش های بازار و محصول محور را از دیگر رویکرد های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان برشمرد و گفت : امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده شاهد تحقق این مهم در استان کردستان باشیم.

گفتنی است آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پارک علم و زندگی هوش آزما به عنوان اولین مرکز تخصصی سنجش و پرورش هوش و استعداد کشور با برند ثبت شده در حوزه روانشناسی و روانشناختی، پرورش، مشاوره در زمینه بهداشت روان و سلامت در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که اقدام به طراحی و اجرای دوره های مهارت آموزی کودکان و نوجوانان نموده است که بر آن است تا در «پارک علم و زندگی» به عنوان اولین مرکز استعدایابی و مهارت آموزی کودک و نوجوان کشور ضمن طراحی الگو و استانداردهای مورد نیاز به پرورش صحیح مهارتهای کودکان و خانواده ها در تمامی ابعاد رشد و توسعه علی الخصوص مهارتهای پایه و زندگی بنماید.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پارک علم و زندگی هوش آزما در سنندج افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پارک علم و زندگی هوش آزما در سنندج افتتاح شد"، کلیک کنید.