آیین اختتامیه دومین دوره مسابقه سرود «هم سرا» برگزار می شود

همزمان با ایام دهه ولایت 

آیین اختتامیه دومین دوره مسابقه سرود «هم سرا» برگزار می شود

آیین اختتامیه دومین دوره مسابقه سرود «هم سرا» ویژه خوانش گروه های سرود نوجوانان به مناسبت گرامیداشت عید غدیر خم، در قالب اجرای گروه های سرود در فرهنگسراها برگزار می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، پس از اجرای موفق دوره اول مسابقه «هم سرا» در اسفند 1402و با هماهنگی فرهنگسراها، با حضور بیش از 500 نوجوان (دختر و پسر) در فرهنگسراهای شهر تهران، گروه های سرود تشکیل و تمرین آنها برای آمادگی جهت حضور در اختتامیه مسابقه که همزمان با عید غدیر خم و دهه ولایت برگزار می شود در حال انجام است.

آیین اختتامیه این دوره از مسابقات «هم سرا»، همزمان با برگزاری جشن های دهه ولایت و عید غدیر خم در پهنه های چهارگانه  با حضور هییت داوران ، روز دوشنبه 28 خرداد ماه، از ساعت 10  در پهنه جنوب درفرهنگسرای ولا، روز یکشنبه 3 تیر از ساعت 10 در  پهنه غرب در فرهنگسرای فردوس، روز چهارشنبه 6  تیر از ساعت 10 در پهنه شرق در فرهنگسرای اشراق و روز پنجشنبه 7 تیر ماه از ساعت 10 درپهنه شمال در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود و گروه های سرود فرهنگسراها از نظر شاخصه های کوک، رعایت ریتم، آداب صحنه و خلاقیت در اجرا ارزیابی می شوند. 

گروه های سرود در فرهنگسراهای شهر تهران با هدف ایجاد هویت های جمعی نوجوانان حول این قالب موثر فرهنگی ایجاد شده است و بناست در مسیر رقابت فصلی این گروه ها به تقویت توانمندی خود بپردازند.

گفتنی است طراحی و اجرای بخش های مختلف مراسم اختتامیه به عهده ی نوجوانان «حلقه های فرهنگسراها» است.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نزدیک ترین فرهنگسرای محل سکونت خود مراجعه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیین اختتامیه دومین دوره مسابقه سرود «هم سرا» برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیین اختتامیه دومین دوره مسابقه سرود «هم سرا» برگزار می شود"، کلیک کنید.