احیای کارخانه ای به ارزش 11 هزار میلیارد تومان که قرار بود 480 میلیارد تومان فرخته شود

در جریان سفر دولت مردمی به استان مازندران صورت گرفت؛

احیای کارخانه ای به ارزش 11 هزار میلیارد تومان که قرار بود 480 میلیارد تومان فرخته شود

رییس جمهور از کارخانه تازه احیا شده صنایع چوب و کاغذ مازندران که ظرفیت تولید آن از 4 هزار و 700 تن به 120 هزار تن رسیده است، بازدید کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در بدو ورود به استان مازندران به کارخانه تازه احیا شده صنایع چوب و کاغذ مازندران رفت و از بخش هایی از این کارخانه بازدید کرد.

کارخانه چوب و کاغذ مازندران با تلاش های دولت سیزدهم احیا شده و میزان تولید کاغذ تحریر در آن از چهار هزار و 700 تن به بیش از 120 هزار تن رسیده است.

همچنین با تلاش دولت در سال تحصیلی جاری، کاغذ کتب دانش آموزان در کارخانه چوب و کاغذ مازندران تولید شد.

با احیای کارخانه صنایع چوب و کاغذ مازندران به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع کاغذ در ایران در حال حاضر هزار و 241 نفر در این کارخانه مشغول به کار شده اند.

این کارخانه در سال های گذشته پس از توقف فعالیت برای واگذاری 480 میلیارد تومان قیمت گذاری شده بود که با تلاش و همت دولت مردمی و احیای این کارخانه هم اکنون ارزش کارخانه به بیش از 11 هزار میلیارد تومان رسیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احیای کارخانه ای به ارزش 11 هزار میلیارد تومان که قرار بود 480 میلیارد تومان فرخته شود" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احیای کارخانه ای به ارزش 11 هزار میلیارد تومان که قرار بود 480 میلیارد تومان فرخته شود"، کلیک کنید.