ادای احترام باقری به مزار« جلال طالبانی»

سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به مزار جلال طالبانی رهبر فقید اتحادیه میهنی کردستان عراق و رییس جمهور اسبق این کشور همسایه ادای احترام کرد.

به گزارش ایرامکس، علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران  که در سفر به عراق به سلیمانیه سفر کرده است، در هنگام ورود به این  شهر مورد  استقبال قباد طالبانی معاون نخست وزیر اقلیم  کردستان عراق، سرکنسول و کارکنان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه قرار گرفت.

باقری در سفر به این شهر  به مزار جلال طالبانی رهبر فقید اتحادیه میهنی کردستان عراق و رییس جمهور اسبق این کشور ادای احترام و دفتر یادبود وی را امضا کرد.

 علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه برنامه های خود در سفر به سلیمانیه با «برهم صالح» رییس جمهور سابق عراق نیز دیدار ورایزنی کرد.

ادای احترام باقری به مزار« جلال طالبانی»

ادای احترام باقری به مزار« جلال طالبانی»

پایان خبر ایرامکس

ادای احترام باقری به مزار« جلال طالبانی»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادای احترام باقری به مزار« جلال طالبانی»" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادای احترام باقری به مزار« جلال طالبانی»"، کلیک کنید.