از فراخوان جشنواره تیاتر کوتاه کیش تا برنامه نمایش فیلم های احمدرضا معتمدی

از فراخوان جشنواره تیاتر کوتاه کیش تا برنامه نمایش فیلم های احمدرضا معتمدی

اعلام برنامه های بزرگداشت احمدرضا معتمدی و انتشار فراخوان جشنواره تیاتر کوتاه کیش از جمله خبرهای سینما و تیاتر است.

به گزارش ایرامکس، فراخوان پنجمین جشنواره ملی تیاتر کوتاه کیش منتشر شد.

دبیرخانه جشنواره تیاتر کیش به منظورتوجه به گونه های تیاتر نو، هویت بخشی به نمایش های ساحلی و کافه ای وحمایت از گروه های تجربی و بینارشته ای این جشنواره را برگزار می کند.

«پنجمین جشنواره ملی تیاتر کوتاه کیش» با محوریت موضوعات مربوط به خانواده، حقوق فردی و اجتماعی، محیط زیست، زندگی انسان معاصر و خلیج همیشه فارس ایرامکس ماه 1403 برگزار می شود وگروه ها و هنرمندان فعال  می توانند با توجه به اهداف و موضوعات جشنواره در این رویداد هنری مشارکت کنند.

مطابق فراخوان، جشنواره پنجم در بخش های:نمایش در کافه ،نمایش در ساحل، طرح ها و ایده های اجرایی مکتوب، نمایش در کشتی و عکاسی تیاتر برگزار می شود. در این فراخوان آمده است که مهلت ارسال آثار تا 15 مرداد ماه 1403 و زمان اعلام نتایج 7 ایرامکس خواهد بود.

پنجمین جشنواره ملی تیاتر کیش با دبیری عباس نجاری نیمه دوم مهرماه در جزیره کیش برگزار می شود. 

####

برگزاری هفته فیلم «احمدرضا معتمدی» در موزه سینما

هفته فیلم «احمدرضا معتمدی» در موزه سینمای ایران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی موزه سینما، همزمان با بزرگداشت «احمدرضا معتمدی» فیلمنامه نویس و کارگردان پیشکسوت سینما چهار فیلم از آثار این هنرمند در موزه سینما به نمایش درنی آید.
فیلم های سینمایی راه رفتن روی سیم، سوء تفاهم، دیوانه ای از قفس پرید و قاعده بازی به ترتیب از روز چهارشنبه 23 الی شنبه 26 خرداد هر روز ساعت ساعت 16 در سالن فردوس موزه سینما نمایش داده می شود و بعد از نمایش هر فیلم جلسه نقد و بررسی با حضور منتقدان سینما و اساتید دانشگاه برگزار خواهد شد.
گفتنی است، مراسم بزرگداشت و افتتاحیه گنجینه این هنرمند شناخته شده روز سه شتبه 22 خرداد سعت 17 در سالن فردوس موزه سینما برگزارخواهد شد.
حضور در مراسم بزرگداشت و همچنین تماشای آثار این هنرمند برای علاقمندان آزاد و رایگان است.

پایان خبر ایرامکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از فراخوان جشنواره تیاتر کوتاه کیش تا برنامه نمایش فیلم های احمدرضا معتمدی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از فراخوان جشنواره تیاتر کوتاه کیش تا برنامه نمایش فیلم های احمدرضا معتمدی"، کلیک کنید.