استقلال جواب پرسپولیس را داد!

استقلال جواب پرسپولیس را داد!

به گزارش خبرگزاری ایرامکس؛ باشگاه استقلال امروز (جمعه) در آستانه دیدارهای هفته بیست وهشتم لیگ برتر ویدیویی از اشتباهات داوریبه سود پرسپولیس در این فصل منتشر کرد. استقلالی ها در این ویدیو مدعی شدند پرسپولیس 20 امتیاز از اشتباهات داوری سود کرده و به این شکل به رقیب خود کنایه زدند.

این اقدام باشگاه استقلال، مشابه حرکتی است که پرسپولیس پیش از دیدار هفته گذشته انجام داده بود. سرخپوشان پایتخت درست چند ساعت قبل از دیدارهای هفته بیست وهفتم ویدیوی مشابهی را منتشر کردند و مدعی شدند رقیب شان امسال 18 امتیاز از اشتباهات داوری سود کرده است.

این اتفاقاتی در شرایطی رخ داده که سازمان لیگ در دستورالعمل اخیر خود اعلام کرده بود با بیانیه نویسی و اتهام زدن برخورد سفت و سختی می کند ولی در این مدت مقابل این ماجرا سکوت کرده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال جواب پرسپولیس را داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال جواب پرسپولیس را داد!"، کلیک کنید.