اسماعیلی المپیکی شد/ مرد یخی المپیک را از دست داد – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان

اسماعیلی المپیکی شد/ مرد یخی المپیک را از دست داد - خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ایرامکس، رقابت های انتخابی برای مشخص شدن ملی پوش وزن 67 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی در بازی های المپیک 2024 پاریس بین سعید اسماعیلی و محمدرضا گرایی امشب در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.

این مسابقات بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی برگزار شد و سعید اسماعیلی در مبارزه نخست با نتیجه 6 بر صفر مقابل محمدرضا گرایی به برتری دست یافت.

در مبارزه دوم نیز سعید اسماعیلی با نتیجه 6 بر 4 مقابل محمدرضا گرایی به برتری دست یافت تا ملی پوش وزن 67 تیم کشتی فرنگی ایران در المپیک پاریس شود.

لازم به ذکر است اسماعیلی برای ملی پوش شدن به 2 پیروزی و گرایی به 1 پیروزی نیاز داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسماعیلی المپیکی شد/ مرد یخی المپیک را از دست داد – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسماعیلی المپیکی شد/ مرد یخی المپیک را از دست داد – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.