اسناد ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا به دست هکرها افتاد

اسناد ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا به دست هکرها افتاد

یک گروه هکری بحرینی عصر امروز (یکشنبه) از هک آرشیو اسناد محرمانه ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا و دستیابی به صدها سند مهم خبر دادند.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، اسنادی که به دست این گروه هکری بحرینی افتاده است شامل صدها تصاویر از داخل پایگاه آمریکا و نقشه های تفصیلی آن در منطقه «الجفیر» در نزدیکی منامه است.

ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده کانون اصلی تصمیم گیری ها و مجری مهم ترین عملیات نظامی در خلیج فارس، دریای سرخ، دریای عرب و اقیانوس هند تا قاره آفریقا است.

«ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده» در دو دهه اخیر یکی از مهم ترین زیرمجموعه های پنتاگون وزارت دفاع آمریکا، و ستون اصلی آنچه روسای جمهور این کشور «جنگ علیه تروریسم» می دانند، بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسناد ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا به دست هکرها افتاد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسناد ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا به دست هکرها افتاد"، کلیک کنید.