اعلام آمار تخلفات امتحانات نهایی ظرف هفته آتی / تکذیب یک فیلم تخلف

اعلام آمار تخلفات امتحانات نهایی ظرف هفته آتی / تکذیب یک فیلم تخلف

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش گفت که آمار تخلفات امتحانات نهایی هفته آینده اعلام می شود.

مهدی کاظمی در گفت وگو با ایرامکس، با بیان اینکه اطلاعات تخلفات امتحانات نهایی در استانها ثبت شده اما بررسی موارد انجام نشده است گفت: امروز اولین روزی است که سامانه، اطلاعات را برای ستاد ارسال می کند لذا هفته آینده می توان نتایج آن را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه امکان توزیع جواب سوالات امتحانی توسط مسیولان مدارس امکان پذیر نیست افزود: اگر اطلاعاتی مبنی بر انجام این کار وجود دارد، افراد  می توانند آنها را برای بررسی و برخورد اعلام کنند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در صورت بیان موضوع حتما بررسی های لازم انجام می شود ادامه داد: مواردی این چنینی تا الان برای ما گزارش نشده است؛ دیروز گفت وگویی با رییس مرکز سنجش انجام شد و چیزی ناظر بر این موضوع وجود نداشت اما در صورت وجود چنین تخلفاتی، موضوع از طریق حراست و دستگاه های مربوطه پیگیری می شود.

کاظمی به بحث امنیت آزمونها نیز اشاره کرد و گفت: این موضوع بسیار مهم است و دستگاه های امنیتی در حال کمک هستند؛ فیلمی مبنی بر تخلفات امتحانی چند روز پیش منتشر شد که تکذیب شد.

وی با بیان اینکه بعد از بررسی تخلفات چه از سمت دانش آموزان چه همکاران، برخورد لازم صورت می گیرد افزود: سال گذشته یک همکار متخلف داشتیم که برای وی حکم تعلیق صادر شد.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام آمار تخلفات امتحانات نهایی ظرف هفته آتی / تکذیب یک فیلم تخلف" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام آمار تخلفات امتحانات نهایی ظرف هفته آتی / تکذیب یک فیلم تخلف"، کلیک کنید.