الجزایر: بشریت تمام جنبه های انسانی را در فلسطین از دست داده است

الجزایر: بشریت تمام جنبه های انسانی را در فلسطین از دست داده است

رییس جمهور الجزایر تاکید کرد که بشریت تمام جنبه های انسانی و تمدن را در فلسطین اشغالی از دست داده است.

به گزارش ایرامکس، عبدالمجید تبون، رییس جمهور الجزایر در گامبیا تاکید کرد: مجددا از جامعه جهانی و همه آزادگان و انسان هایی با وجدان های زنده در جهان درخواست می کنیم که تمامی مسیولیت خود را برای پایان دادن به فاجعه انسانی که مردم فلسطین به ویژه در نوار غزه در معرض آن قرار دارند، بر عهده بگیرند.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «معا»، عبدالمجید تبون در جریان سخنرانی خود در پانزدهمین اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در بانجول، پایتخت گامبیا گفت آنچه مردم فلسطین به ویژه در نوار غزه توسط اشغالگران صهیونیست با آن روبه رو هستند، یک جنگ نسل کشی است.

وی در ادامه افزود سازمان ها و نهادهای بین المللی از نظر سیاسی در برابر این جنایات در اجرای قطعنامه های مشروع بین المللی، به ویژه اعلامیه جهانی حقوق بشر ناتوان هستند، هرچند که همواره پایبندی خود را به صلح و گفت وگوی تمدن ها میان ملت ها اعلام کرده اند.

رییس جمهور الجزایر همچنین گفت بشریت تمام جنبه های انسانی و تمدن را در فلسطین از دست داده است و هیچ قانون، اصول، ارزش و اخلاقی وجود ندارد.

پانزدهمین اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی روز شنبه در بانجول، پایتخت گامبیا آغاز به کار کرده و پیش بینی می شود در پایان امروز (یکشنبه) تصمیمی درباره جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه صادر شود.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر 2023 عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت. این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا 24 نوامبر ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته ای از سر گرفته شد و از آن زمان تاکنون توقفی در جنگ رخ نداده است.

پایان خبر ایرامکس

الجزایر: بشریت تمام جنبه های انسانی را در فلسطین از دست داده است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الجزایر: بشریت تمام جنبه های انسانی را در فلسطین از دست داده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الجزایر: بشریت تمام جنبه های انسانی را در فلسطین از دست داده است"، کلیک کنید.