امیرعبداللهیان: زمینه برای آتش بس پایدار و حل مساله در غزه فراهم است

در حاشیه جلسه هییت دولت؛

امیرعبداللهیان: زمینه برای آتش بس پایدار و حل مساله در غزه فراهم است

وزیر امور خارجه گفت: اگر آمریکایی ها و غربی ها به وعده خود عمل کرده و به آنها پایبند باشند زمینه برای یک آتش بس پایدار و حل مساله در غزه فراهم است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس؛ حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران در مورد آتش بس در غزه اظهار داشت: تصور می کنیم اگر آمریکایی ها و غربی ها به وعده خود عمل کنند و پایبند باشند همه چیز برای یک آتش بس پایدار و حل مساله در این منطقه فراهم است.

وی افزود: به طور طبیعی نتانیاهو و افراد افراطی تلاش خود را برای تداوم جنگ به کار می برند زیرا آتش بس می تواند به معنای بحران جدید برای آنها باشد.

امیرعبداللهیان در رابطه با بهبود روابط با مصر نیز گفت: در مسیر تدوین یک نقشه راه برای بازگشت روابط طبیعی بین ایران و مصر هستیم. گفت وگوهای خیلی خوبی با سامح شکری، همتای مصری خود داشتیم.

ادامه دارد …

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیرعبداللهیان: زمینه برای آتش بس پایدار و حل مساله در غزه فراهم است" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیرعبداللهیان: زمینه برای آتش بس پایدار و حل مساله در غزه فراهم است"، کلیک کنید.