انتشار 2 کتاب گویا در توصیف شهید جمهور

انتشار 2 کتاب گویا در توصیف شهید جمهور

ایران صدا دو کتاب گویای سید محرومین و حوزه مقاومت در بیانات سید ابراهیم رییسی را تولید و منتشر کرد.

به گزارش ایرامکس به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، همزمان با شهادت رییس جمهور، شبکه رادیویی ایران صدا کتاب گویای سید محرومین را که روایت خاطراتی از مجاهدت های شهید آیت الله رییسی است، برای آشنایی علاقه مندان به این شهید بزرگوار با روایت فرهاد قایمیان، مهدی ملکان و کوروش احسانی از بازیگران و پیشکسوتان رسانه ملی تولید کرده است.

این کتاب گویا که روایتی از لحظات زندگی رییس جمهورِ شهید سید ابراهیم رییسی از جوانی تا به امروز و چگونگی تبدیل شدن او به عزیزدل محرومان (سید محرومین) است. این کتاب گویا به تهیه کنندگی اشرف اشرف نژاد همزمان با شهادت آیت الله رییسی در پایگاه کتاب گویای ایران صدا منتشر شده است.

این شبکه رادیویی علاوه بر کتاب گویای سید محرومین کتاب گویای دیگری با عنوان حوزه مقاومت در بیانات سید ابراهیم رییسی را که مجموعه ای از سخنان سید ابراهیم رییسی درباره مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم است را منتشر کرده است.

این اثر که برگرفته از بیانات و سخنان رییس جمهور شهید درباره محور مقاومت و ارتباط آن با کشورهای خاورمیانه و نحوه مقابله با تعدی ها و تجاوزات دشمنان جهان اسلام است. این کتاب به روایت امیر حسین حسین تبار، علیرضا کوه پیما و محمدمهدی ریاضی و تهیه کنندگی سیدعلی میرطالبی پور تولید و بارگذاری شده است.

علاقه مندان برای شنیدن این کتاب های گویا می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشار 2 کتاب گویا در توصیف شهید جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشار 2 کتاب گویا در توصیف شهید جمهور"، کلیک کنید.