اولویت دستگاه قضایی حمایت از فعالان اقتصادی

اولویت دستگاه قضایی حمایت از فعالان اقتصادی

ایرامکس/گیلان رییس کل دادگستری استان گیلان گفت:حمایت از تولید و فعالان اقتصادی از اولویت های دستگاه قضایی است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی امروز 30 اردیبهشت ماه در دیدار تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ارتقاء پایه صنعت استان بالا رفتن بودجه را نیز به دنبال دارد، اظهار کرد: صنعت گردشگری نعمتی خداوندی است و باید هدفمند بوده و نمایندگان مردم نیز باید از تمام ظرفیت و همت خود برای صنعت و رشد آن بهره گیرند.

وی با بیان اینکه یکی از عوامل پایین بودن نرخ زاد و ولد در استان گیلان ضعف صنعت و عدم اشتغال جوانان است، افزود: بسیاری از افراد جویای کار به استان های مجاور مهاجرت می کنند و در همان جا ساکن می شوند.

رییس شورای قضایی گیلان با تاکید بر هم افزایی و همفکری همه دستگاه ها در راستای تقویت صنایع استان، گفت: اگر در مدیریت استان یکپارچگی شکل بگیرد شاهد رشد وضعیت اقتصادی گیلان خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی با اشاره به شعار سال که «جهش تولید با مشارکت مردم» انتخاب شده و تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به صنعت و اقتصاد کشور، خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم باید در مسیر رشد صنعت استان از هیچ کوششی فروگذار نکنند و حمایت از تولید و فعالان اقتصادی و رفع مشکلات این حوزه در سند تحول و تعالی قوه قضاییه نیز به صورت خاص مورد توجه قرار گرفته و واحدهای تولیدی بسیاری از حمایت های دستگاه قضایی برخوردار شده اند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولویت دستگاه قضایی حمایت از فعالان اقتصادی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولویت دستگاه قضایی حمایت از فعالان اقتصادی"، کلیک کنید.