ایران آماده ادامه کار و تعامل با اروپا است

ایران آماده ادامه کار و تعامل با اروپا است

به گزارش ایرامکس، حسین امیر عبداللهیان به مناسب روز اروپا در شبکه اجتماعی ایکس نوشت :« به مناسبت روز اروپا 2024، به همۀ کسانی که در اروپا به امید اروپایی متحد، آرام و بالنده این روز را گرامی می دارند، تبریک می گویم.»

وی افزود: «در این روز ویژه، همۀ آنانی که برای صلح و سعادتِ اروپا تلاش کرده اند، باید در اندیشۀ صلح و امنیت در سراسر جهان باشند. آنچه در غزه می گذرد، بارِ گرانی است بر شانه وجدان بشریت و آزمونی خطیر برای مشروعیت ارزش هایی چون کرامت و حقوق بشر که اروپایی ها مدعیِ تلاش در راستای آن هستند. »

این دیپلمات عالی رتبه جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه اروپا باید فریاد عدالت خواهی اش را در موضوع فلسطین بلند کند،تصریح کرد :«ایران آماده ادامه کار و تعامل با اروپا بر پایه احترام، گفت وگوی سازنده و همکاری در راستای منافع مشترک و صلح و امنیت در جهان است.»

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران آماده ادامه کار و تعامل با اروپا است" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران آماده ادامه کار و تعامل با اروپا است"، کلیک کنید.