بازداشت عنصرِ رسانه ای وابسته به صهیونیست ها در قم

بازداشت عنصرِ رسانه ای وابسته به صهیونیست ها در قم

سازمان اطلاعات فراجا در اطلاعیه ای از بازداشتِ عنصر فعالِ رسانه ای وابسته به صهیونیست ها و سازمان تروریستی موساد در شهر قم خبر داد.

به گزارش ایرامکس، در گزارش سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی کشور آمده است: در پی شهادت رییس جمهور آیت الله رییسی و همراهان شان در سانحه سقوط بالگرد و رصد عناصر فعالِ اغتشاشات 1401؛ فردی به هویت “معلوم” دارای سوابقِ متعدد در اغتشاشات اقدام به توهینِ شهدایِ خدمت و سیاه نمایی علیه پلیس در فضای مجازی نموده که شناسایی و  بازداشت شد.

در اقدامات فارنزیک و تخلیه اطلاعاتِ تجهیزاتِ دیجیتال، مستنداتی مبنی بر ارتباط وی با سازمانِ تروریستیِ موساد، ایفای نقش رسانه ای و همکاری با شبکه های ماهواره ایِ معاند و ضد انقلاب محرز گردید.

بر اساس گزارش سایت پلیس، متهم با صدور قرار قضایی روانه زندان شده و پرونده در دست بررسی های تکمیلی بیشتر است.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت عنصرِ رسانه ای وابسته به صهیونیست ها در قم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت عنصرِ رسانه ای وابسته به صهیونیست ها در قم"، کلیک کنید.