بازداشت فروشنده خیانتکار یک واحد صنفی/شلیک پلیس برای دستگیری سارق موتورسوار

بازداشت فروشنده خیانتکار یک واحد صنفی/شلیک پلیس برای دستگیری سارق موتورسوار

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت فروشنده یک واحد صنفی که اقدام به سرقت از محل کار خود کرده بود خبر داد.

سرهنگ علی قاسم پور در گفت وگو با ایرامکس با اشاره به دو مورد از ماموریت های اخیر پلیس پیشگیری پایتخت، گفت: مدتی پیش یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری 142 کن، اعلام کرد که فروشنده واحد صنفی اش، مقداری وجه نقد از مغازه به سرقت برده است؛ بنابراین این پرونده در دست بررسی قرار گرفت و در بررسی های پلیسی و بازبینی فیلم دوربین های مداربسته مشخص شد این فروشنده، با ارایه شماره کارت دوست خود به مشتریان، به بهانه های مختلف، از آنها درخواست کرده تا مبالغ خرید خود را به آن شماره، کارت به کارت کنند.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: در ادامه همکاران من پس از تکمیل اطلاعات پرونده، برای دستگیری این متهم که از اتباع خارجی بوده و 25 سال سن دارد؛ اقدام کردند.در بررسی ها مشخص شد این متهم، از این واحد صنفی مبلغ سه میلیارد ریال پول را به همین شیوه سرقت کرده است. با دستگیری متهم این فرد تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به سرقت های انجام شده به صراحت اقرار کرد ولی از آنجا که ممکن است این مبلغ افزایش پیدا کند؛ بررسی ها هنوز ادامه دارد. متهم پس از تکمیل پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهد شد.

موتورسوار سارق دستگیر شد

وی با اشاره به دومین پرونده سرقت نیز گفت: چند روز پیش همکاران من در کلانتری 117 جوادیه، هنگام گشت زنی در خیابان مرسلی به یک موتورسیکلت که پلاک آن مخدوش بود، مشکوک شده و رفتار آن را تحت نظر قرار دادند. این فرد بلافاصله پس از مشاهده ماموران، پا به فرار گذاشت و پلیس نیز بلافاصله دستور ایست صادر کرد و سرانجام پس از مدتی تعقیب و گریز و اجرای طرح مهار، ماموران پلیس با استفاده از قانون به کارگیری سلاح و شلیک چند تیر هوایی متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

قاسم پور با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی گفت: در بررسی های پلیسی مشخص شد این موتورسیکلت نیز دارای سابقه سرقت است. این متهم 38 ساله در ادامه تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به 10 فقره سرقت اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دستگاه قضایی شد.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت فروشنده خیانتکار یک واحد صنفی/شلیک پلیس برای دستگیری سارق موتورسوار" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت فروشنده خیانتکار یک واحد صنفی/شلیک پلیس برای دستگیری سارق موتورسوار"، کلیک کنید.