بازدید معاون علمی رییس جمهور از خطوط تولید فولاد در سوادکوه

بازدید معاون علمی رییس جمهور از خطوط تولید فولاد در سوادکوه

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور از شهرک صنعتی بشل واقع در سوادکوه فولادسازی این شهرک صنعتی بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، روح الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور  با حضور در شهرک صنعتی بشل در سوادکوه از خطوط تولید یک گروه صنعتی فولادسازی بازدید کرد و با فعالان این شرکت ها به گفت وگو نشست. 

گروه صنعتی فولاد بهمن با تولید سالیانه 120هزار تن، نیاز صنایع کشور به انواع ورق های رنگی و گالوانیزه را تامین می کند و زمینه ساز دست کم 10 میلیون دلار صرفه جویی ارزی شده است.

این مجموعه صنعتی با برخورداری از بزرگ ترین خط تولید ورق های گالوانیزه در کشور ، فرصت اشتغال برای بیش از 300 نفر نیروی انسانی را به صورت های مستقیم و غیر مستقیم فراهم کرده است.

همچنین این شرکت  با ظرفیت تولید رنگ تا 18 تن در سال از زیرمجموعه های گروه فولاد بهمن به شمار می رود که در تولید انواع رنگ های صنعتی و کویل کوتینگ توانمند است.
 
تولید محصولات دانش بنیان بسته بندی مواد غذایی

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور در ادامه بازدیدهای خود از واحدهای صنعتی و دانش ینیان استان مازندران با حضور در شرکت مازرون، از خطوط تولید محصولات بسته بندی ، تولید انواع فوم های پلی اتیلن، طروف یک بار مصرف، یونولیت و پلاستوفوم بازدید کرد.

این هلدینگ دانش بنیان فعال در زمینه تولید و عرضه انواع ظروف فومی، فوم پلی اتیلن و فوم پلی استایرن آغاز به کار کرد.

با چهار خط تولید فعال، برای بیش از 200 نفر از نیروی انسانی استان، اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

ایـن گروه عظیم صنعتی با هدف عرضه محصولات نوین و مقرون به صرفه در زمینه صنعت ساختمان، بسته بندی، ایزولاسیون و ظروف فومی، با چهار کارخانه تولیدی مجهز به ماشین آلات و تجهیزات مدرن در استان مازندران فعالیت دارد.

این شرکت با همکاری کارشناسان و متخصصین مجرب و کار آزموده به تولید انواع ظروف فومی، فوم پلی استایرن و فوم پلی اتیلن با کیفیت بـسیار بالا و متناسب با نیاز و سلیقه مصرف کننده پرداخته است.

در حال حاضر 16هزار متر مربع سالن تولید و بیش از250 نفر نیروی انسانی از ظرفیت های این مجموعه دانش بنیان است.

محصولات مازرون به کشورهای مختلفی منطقه،اروپا و آفریقا صادر شده است.

صادرات این مجموعه دانش بنیان، سال گذشته از مرز 1000 کانتینر عبور کرد و توانسته است ارزآوری قابل توجهی را برای کشور به همراه بیاورد.

ظروف کشتارگاهی با جذب خونابه جزو محصولات دانش بنیان این شرکت به شمار می رود و زمینه افزایش ماندگاری فرآورده ها را به همراه می آورد.

تجاری سازی و استفاده از فوم های پلی اتیلن این شرکت، زمینه را برای کاهش هزینه های ساختمانی فراهم کرده است.

فوم های پلاستوفوم از دیگر محصولات به شمار می رود و شرکت توانسته ژیوفوم را که کاربردهای گسترده ای در ساختمان های اروپا دارد تولید کند اما در کشور از آن استقبال نشده است.

مبلمان سبز، یکی دیگر از محصولات این شرکت است که در ساخت ان از هیچ درختی استفاده نمی شود و متشکل از محصولات این شرکت است.

فاز دو با ظرفیت محصولات زیست تخریب پذیر، PLA کامپاندها و محصولات زیست تخریب پذیر در کشور است. مرکز نوآوری مازرون با بورس ایده، طرح ها و ایده های مرتیط با فرآیند کاری این شرکت مورد حمایت قرار می گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید معاون علمی رییس جمهور از خطوط تولید فولاد در سوادکوه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید معاون علمی رییس جمهور از خطوط تولید فولاد در سوادکوه"، کلیک کنید.