بازگشایی 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران/ خروج سازمان ورزش از زیان دهی و تسویه بدهی ها

بازگشایی 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران/ خروج سازمان ورزش از زیان دهی و تسویه بدهی ها

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از بازگشایی 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران خبر داد.

محمد امین توکلی زاده در گفت وگو با ایرامکس، در مورد آخرین وضعیت فعالیت مجموعه های ورزشی شهرداری تهران، گفت: در این دوره مدیریت شهری زمانی که سازمان ورزش، تحویل تیم ما داده شد، به دلایل مختلف از جمله شیوع کرونا شاهد تعطیلی مجموعه های ورزشی بودیم که یا مشکلات مدیریتی داشتند و یا اشکالاتی در نظام پیمانکاری آن وجود داشت. به همین دلیل دچار رکود و رخوت جدی شده بودند.

وی بیان کرد: وضعیت ورزش شهر تهران به حدی زیان ده بود که در پرداخت حقوق پرسنل نیز دچار مشکل شده بودند، بگونه ای که با چند ماه حقوق معوق کارکنان مواجه بودیم.

معاون شهردار تهران افزود: همین امر باعث تجمعاتی اعتراضی شده بود و این موارد، امکان تحرک سازمان را از ما گرفته بود و ما در ابتدا نسبت به پرداخت حقوق های معوق اقدام کردیم تا ثبات را به سازمان ورزش بازگردانیم.

توکلی زاده با بیان اینکه دقت داشته باشید که علاوه بر مشکلات فوق الذکر، سال ها بود که هیچ زیرساخت جدیدی به مجموعه ورزش در شهر اضافه نشده بود، گفت: در حوزه نگهداری و اورهال زیرساخت های سازمان ورزش شهرداری تهران نیز دچار مشکلات بسیاری زیادی بودیم؛ بگونه ای که بیش از 70 مجموعه ورزشی تهران تعطیل شده بودند و بر همین اساس ما تلاش کردیم در ابتدا زیرساخت های تعطیل شده دوباره فعال شوند و زیرساخت های جدید ایجاد شود و در مجموع، حوزه نگهداشت و زیرساخت سازمان ورزش را در اولویت قرار دهیم تا بهره وری مجموعه ها ارتقاء یابد.

وی ادامه داد: حالا امروز 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده، بازگشایی شده و بیش از 30 مجموعه ورزشی جدید به مجموعه های ما اضافه شد و این درحالی است که علی رغم این اقدامات، سازمان ورزش شهرداری تهران از زیان ده بودن خارج شد و با فعال شدن این مجموعه ها، امکان تسویه بدهی ها را پیدا کردیم و فضا برای تحرک و جریان سازی ایجاد شد.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشایی 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران/ خروج سازمان ورزش از زیان دهی و تسویه بدهی ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشایی 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران/ خروج سازمان ورزش از زیان دهی و تسویه بدهی ها"، کلیک کنید.