بهره‌گیری حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود برای پیشبرد مأموریت اربعین

بهره‌گیری حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود برای پیشبرد مأموریت اربعین

معاون آماد و پشتیبانی فراجا با اشاره به تدابیر فرمانده کل انتظامی کشور به اهمیت و حساسیت مسئولیت پلیس در برگزاری راهپیمایی معنوی و عظیم اربعین حسینی(ع) بر لزوم بهره‌گیری حداکثری از همه ظرفیت‌ها و امکانات به‌منظور اجرای هرچه بهتر این مأموریت تأکید کرد.

به گزارش ایرامکس، سردار رضا فریبا در جلسه قرارگاه پشتیبانی اربعین حسینی(ع) ۱۴۰۳ با حضور معاونین آماد و پشتیبانی رده‌های درگیر در مأموریت اربعین، اظهار داشت: برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های انتظامی کشور است که می‌بایست با فراهم کردن بسیاری از امکانات و بهره بردن از ظرفیت‌های موجود، این مأموریت عظیم را به نحو مطلوب برنامه‌ریزی و اجرا کنیم.

وی در ادامه با اشاره به تدابیر فرمانده کل انتظامی کشور به اهمیت و حساسیت مسئولیت پلیس در برگزاری راهپیمایی معنوی و عظیم اربعین حسینی(ع) بر لزوم بهره‌گیری حداکثری از همه ظرفیت ها و امکانات به‌منظور اجرای هرچه بهتر این مأموریت تأکید کرد.

معاون آماد و پشتیبانی فراجا با اشاره به توفیق خدمتگزاری پلیس در مرزهای پنج‌گانه طی چند سال گذشته، افزود: امسال نیز افتخار خدمتگزاری به زائران اربعین حسینی شامل کارکنان خدوم فرماندهی انتظامی شده و با بکارگیری همه ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات مطلوب همراه و در کنار زوار خواهیم بود.

سردار فریبا، تأمین ملزومات مورد نیاز کارکنان از قبیل اقلام خوراک، سوخت، تجهیزات تخصصی، جابجایی و حمل بار و مسافر و…. را بسیار ضروری دانست و گفت: آماد و پشتیبانی فراجا به عنوان رده متولی در اربعین تمامی حوزه‌های تخصصی آمادی، تغذیه، حمل‌ونقل، نگهداری، تعمیر و تأمین تجهیزات تخصصی را پشتیبانی خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با توجه به تجربه ارزشمند سنوات گذشته در بحث اجرای مأموریت عظیم اربعین حسینی(ع)، می‌بایست به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و اقدام کنیم که امسال کمترین میزان مشکل درخصوص ترابری و جابه‌جایی کارکنان را داشته باشیم، ان‌شاءالله تا پیش از شروع مأموریت اربعین تقویت مطلوبی در حوزه تحرک خودروهای جمعی یگان ویژه اتفاق خواهد افتاد و تعدادی خودروی حمل نفر جمعی به آن فرماندهی واگذار خواهد شد.

وی افزود: در بحث تأمین سوخت خودروهای درگیر در طرح اربعین تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم، به‌طوری‌که با پیش‌بینی نقاط معین و متعدد در نظر داریم سوخت خودروهای فراجا را در این مأموریت مهم، عظیم و معنوی تأمین کنیم.

به گزارش خبرگزاری پلیس، سردار فریبا با تأکید بر اینکه طی سنوات گذشته، مجموعه آماد و پشتیبانی فراجا در برگزاری مراسم اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) عملکرد مطلوبی داشته است، گفت: لازم است تا با بهره بردن از امکانات موجود بهترین شرایط خدماتی و پشتیبانی را برای کارکنان و زائران گران‌قدر فراهم کنیم و ان‌شاءالله خادمین خوبی برای زوار آقا اباعبدالله الحسین(ع) باشیم.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره‌گیری حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود برای پیشبرد مأموریت اربعین" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره‌گیری حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود برای پیشبرد مأموریت اربعین"، کلیک کنید.