بیش از 23 هزار بسته پستی ناقص به چرخه توزیع بازگردانده شد

بیش از 23 هزار بسته پستی ناقص به چرخه توزیع بازگردانده شد

به گزارش خبرگزاری ایرامکس،از ستاد خبری سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، پس از تجربیات به دست آمده از برگزاری نمایشگاه های مجازی کتاب، نهاد برگزارکننده نمایشگاه کتاب تهران تصمیم گرفت گروه بازبینی و نظارت پستی خانه کتاب و ادبیات ایران در شرکت ملی پست را در ایام برگزاری این رویداد در مرکز پستی مستقر کند.

استقرار این تیم در دومین نمایشگاه مجازی کتاب ترمیم و به چرخه برگرداندن 13 هزار بسته پستی را موجب شد، چرا که بسیاری از ناشران با لفاف و بسته بندی صحیح مرسولات آشنا نبودند. از آن دوره به بعد گروه بازبینی و نظارت پستی نهاد برگزارکننده نمایشگاه مجازی در شرکت پست بدل به جزء جدایی ناپذیر نمایشگاه شد.

در بخش مجازی سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز این گروه بیش از 23 هزار بسته پستی را که از چرخه بیرون مانده بود، اصلاح کرد. این اصلاحات شامل تکمیل بارکد پستی، تعویض پرینت درج شده روی بسته و همچنین بسته بندی و لفاف مجدد بود.

فعالیت گروه نظارت و بازبینی پستی تا روز جمعه چهارم خرداد 1403 در شرکت پست ادامه داشت و بعد از این زمان نیز کماکان با مناطق پستی تهران و رابط های دیگر شهرها در ارتباط خواهد بود تا بسته های غیرقابل ارسال را تحویل گرفته و با اصلاح مورد نیاز دوباره به چرخه توزیع برگرداند.

سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از 19 تا 29 اردیبهشت 1403 در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار شد.

5757

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیش از 23 هزار بسته پستی ناقص به چرخه توزیع بازگردانده شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیش از 23 هزار بسته پستی ناقص به چرخه توزیع بازگردانده شد"، کلیک کنید.