تاوان رفتار زشت بازیکن استقلال؛ محرومیت 3 جلسه ای در انتظار اوست!

تاوان رفتار زشت بازیکن استقلال؛ محرومیت 3 جلسه ای در انتظار اوست!

آفتاب نیوز :

دقیقاً هنگامی که هواداران استقلال سرمست از پیروزی مقابل ذوب آهن و حفظ صدرنشینی خودشان بودند، ناگهان امید حامدی فر به سمت مهرداد رضایی رفت و با او برخورد فیزیکی انجام داد!

این اتفاق هنگامی صورت گرفت که خبرنگاران و عکاسان بسیاری در ورزشگاه حضور داشتند و کاملاً بدیهی بود صحنه از نگاه آن ها پنهان نمی ماند. در همین خصوص بامداد سه شنبه شنیدیم احتمال دارد امید بابت این کار محرومیتی سه جلسه ای را به جان بخرد و در مسابقات آتی استقلال اجازه همراهی آبی پوشان را نداشته باشد.

همچنین برخی شایعات حکایت از آن دارد که شاید حامدی فر با دستور موقت از همراهی استقلال محروم شود و پس از آن سر فرصت پرونده اش در کمیته انضباطی مورد بررسی قرار بگیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاوان رفتار زشت بازیکن استقلال؛ محرومیت 3 جلسه ای در انتظار اوست!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاوان رفتار زشت بازیکن استقلال؛ محرومیت 3 جلسه ای در انتظار اوست!"، کلیک کنید.