تاکنون گزارشی از آبگرفتگی معابر درپی بارندگی در پایتخت نداشتیم

تاکنون گزارشی از آبگرفتگی معابر درپی بارندگی در پایتخت نداشتیم

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به آمادگی نیروهای خدمات شهری در سطح مناطق تهران گفت که درپی بارش امروز گزارشی از آبگرفتگی معابر و همچنین جوی و نهرها نداشتیم.

علیرضا جعفری در گفت وگو با ایرامکس، در تشریح آخرین وضعیت معابر سطح شهر تهران در پی بارش شدید باران گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی تا پایان هفته جاری وضعیت هوا به گونه ای است که بارش های لحظه ای را خواهیم داشت. بر همین اساس به تمامی نیروها در مناطق توصیه ها و هشدارهای لازم را داده ایم تا در نقاطی که در هنگام بارش ممکن است مستعد آبگرفتگی باشند نیروها با تجهیزات کامل حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: تا این لحظه گزارشی از آبگرفتگی در سطح معابر نداشته ایم و بر اساس پایشی که از سطح شهر داریم آبگرفتگی دیده نشده است اما شهروندان باید به این نکته توجه داشته باشند که در هنگام بارش های لحظه ای که بعضاً حجم بارش هم زیاد است، ممکن است آب در سطح سواره رو جاری شود تا به سمت جوی و نهر هدایت شود و این به معنای آبگرفتگی نیست.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد: ما در پی بارش امروز گزارشی از آبگرفتگی نهرها و جوی ها نداشته ایم این در حالیست که کلیه عوامل خدمات شهری در سطح مناطق تهران در آمادگی کامل قرار گرفتند تا در صورت بروز مشکل سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکنون گزارشی از آبگرفتگی معابر درپی بارندگی در پایتخت نداشتیم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکنون گزارشی از آبگرفتگی معابر درپی بارندگی در پایتخت نداشتیم"، کلیک کنید.