تاکید دوباره فدراسیون فوتبال روی تخلف باشگاه کرمانی – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان

تاکید دوباره فدراسیون فوتبال روی تخلف باشگاه کرمانی - خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ایرامکس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پیرو اطلاع رسانی قبلی درباره تشکیل پرونده تخلفات مالی برخی از اهالی فوتبال در استان کرمان، در کمیته اخلاق مستند به آیین نامه اخلاقی فیفا و فدراسیون فوتبال پرونده ای تشکیل شده و در حال رسیدگی و انجام تحقیقات است و در این راستا اشخاصی از اهالی فوتبال جهت اخذ توضیح به کمیته اخلاق دعوت شده اند و مکاتبه با مراجع ذیربط جهت جمع آوری اسناد به عمل آمده است.

بدیهی است رکن قضایی فدراسیون فوتبال با استقلال کامل منبعث از اساسنامه فدراسیون فوتبال به موضوع رسیدگی و در صورت احراز تخلف از هر شخص فعال در حوزه فوتبال مستند به مقررات اخلاقی فوتبال حکم قانونی صادر و با متخلفین برخورد قاطع می شود و نتایج پس از قطعیت احکام مطابق مقررات جهت استحضار افکار عمومی منتشر خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید دوباره فدراسیون فوتبال روی تخلف باشگاه کرمانی – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید دوباره فدراسیون فوتبال روی تخلف باشگاه کرمانی – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.