تجارت خارجی کشور در سال جاری به 25.3 میلیارد دلار رسید

تجارت خارجی کشور در سال جاری به 25.3 میلیارد دلار رسید

براساس اعلام سازمان توسعه تجارت، ارزش تجارت خارجی کشور امسال به 25 میلیارد و 280 میلیون دلار رسیده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، ارزش تجارت خارجی کشور در سال جاری به 25 میلیارد و 280 میلیون دلار رسیده و صادرات غیرنفتی کشور در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 3.8 درصدی داشته است.

میزان صادرات غیرنفتی کشور در دو ماهه امسال با افزایش 3.8 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 8 میلیارد دلار رسیده است و میزان وزنی صادرات غیرنفتی در دو ماهه امسال 23.5 میلیون تن بوده که از افزایش 8.5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.

ارزش تجارت خارجی کشور (مجموع واردات و صادرات) در دو ماهه نخست سال 1403، 25 میلیارد و 280 میلیون دلار اعلام شد. میزان صادرات کشور با احتساب نفت خام و نفت کوره، خدمات فنی مهندسی و تجارت چمدانی هم به 16.2 میلیارد دلار رسیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجارت خارجی کشور در سال جاری به 25.3 میلیارد دلار رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجارت خارجی کشور در سال جاری به 25.3 میلیارد دلار رسید"، کلیک کنید.