ترافیک صبحگاهی در معابر تهران چگونه است؟

ترافیک صبحگاهی در معابر تهران چگونه است؟

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی امروز در معابر پایتخت را تشریح کرد.

سرهنگ فیروز کشیر در گفت وگو با ایرامکس درباره وضعیت ترافیکی پایتخت گفت: در رصدهای پلیسی مشخص شد که از ساعت شش صبح امروز شنبه، ترافیک در بیشتر معابر پایتخت آغاز شده و هنوز ادامه دارد.

وی با اشاره به محورهای شرقی افزود: در بزرگراه های شهید بابایی، شهید زین الدین، شهید صیاد شیرازی و شهید سلیمانی ترافیک نیمه سنگین است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در محورهای جنوبی نیز اتوبان های امام علی(ع) و شهید نواب صفوی ترافیک پرحجم است. 

کشیر با اشاره به اینکه محورهای غربی پرحجم هستند؛ گفت: ترافیک در بزرگراه های شهید لشگری، همت، آبشناسان، حکیم، شیخ فضل الله و یادگار امام نیمه سنگین گزارش شده است. همچنین ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران- کرج و آزادگان اعلام شده است. 

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در خیابان های آزادی و جانبازان نیز ترافیک پرحجم اما در حرکت است. 

کشیر از شهروندان خواست زمان سفرهای خود را مدیریت کرده و از تردد غیرضروری خودداری کنند.

وی افزود: به نظر می رسد تا ساعت 10 صبح، از حجم ترافیک معابر کاسته شود. همچنین با تعطیلی ادارات، از ساعت 17 مجددا ترافیک عصر آغاز می شود که پلیس برای آن آمادگی دارد.

پایان خبر ایرامکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک صبحگاهی در معابر تهران چگونه است؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک صبحگاهی در معابر تهران چگونه است؟"، کلیک کنید.