تصاویر القسام از عملیات بیت حانون و هلاکت 3 نظامی صهیونیست

تصاویر القسام از عملیات بیت حانون و هلاکت 3 نظامی صهیونیست

گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس تصاویری را از عملیات ویژه تک تیرانداز خود در «بیت حانون» در شمال نوار غزه منتشر کرد.

به گزارش ایرامکس، طبق ویدیو منتشر شده توسط گردان های القسام در این عملیات سه نظامی صهیونیستی از جمله یک افسر ارشد هدف تک تیرانداز مقاومت قرار گرفتند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز ضمن تایید هلاکت این سه نظامی خود اعلام کرد که هر سه آنها افسر و درجه یکی از آنها سرگرد است.

«حسام شبات» روزنامه نگار درباره عملیات تک تیرانداز مقاومت در بیت حانون گفت: پس از حدود هشت ماه تجاوز، حمله تک تیرانداز علیه سه سرباز در شهر مرزی که بیشترین آسیب را در برابر بمباران و تهاجم داشت، صورت گرفت.

وی گفت: آنچه دشمن را شوکه کرده این است که پس از گذشت حدود هشت ماه از تجاوز و اعلام اشغالگران مبنی بر پایان جنگ با انهدام گردان بیت حانون، گردان های القسام در حال انجام عملیات تک تیراندازی در این منطقه هستند.

شبات ادامه داد: این عملیات از نظر مکان و ماهیت عملیات، قواعد جدید درگیری را تشکیل می دهد، زیرا دشمن منطقه شمالی بیت حانون را بدون حضور رزمندگان مقاومت، منطقه ای مجاز برای تهاجم می دانست.

وی افزود: مقاومت با این عملیات ثابت کرد که همچنان در تمام مناطق مرزی و مناطق دیگر به صورت سازماندهی شده کار می کند و هر جا که دشمن حضور داشته باشد، مقاومت نیز حضور خواهد داشت.

پایان خبر ایرامکس

تصاویر القسام از عملیات بیت حانون و هلاکت 3 نظامی صهیونیست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصاویر القسام از عملیات بیت حانون و هلاکت 3 نظامی صهیونیست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصاویر القسام از عملیات بیت حانون و هلاکت 3 نظامی صهیونیست"، کلیک کنید.