تعطیلی مدارس شهرستان ملایر – ایرامکس

تعطیلی مدارس شهرستان ملایر - ایرامکس

به گزارش خبرگزاری ایرامکس از ملایر، سلمان اسماعیلی در گفتگویی با اعلام این خبر افزود: باتوجه به برگزاری دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملایر کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، شنبه 1403/02/22 در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

وی گفت: در ضمن کلیه عوامل هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی که در انتخابات نقش آفرین بودند، الزامی برای حضور در محل کار خود ندارند

به گزارش ایرامکس، رای گیری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملایر شب گذشته پایان یافت و کار شمارش آرا از ساعت 23 شب آغاز شد.

لازم به یادآوری است، انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در حوزه ملایر به شکل تمام الکترونیک برگزار شد.

در این دور از انتخابات 167 حوزه اخذ رای کار جمع آوری آرای مردم را برعهده داشتند.

پس از شمارش آرا از بین دو نامزد شامل حسین احمدی و احمد آریایی نژاد یک نفر به عنوان منتخب دوم مردم ملایر راهی مجلس شورای اسلامی در دوره دوازدهم می شود.

در دور نخست انتخابات در این حوزه انتخابیه، احد آزادی خواه به عنوان منتخب اول راهی مجلس شد و حسین احمدی با کسب 16 هزار و 687 رای معادل 18.91 درصد و احمد آریایی نژاد با 16 هزار و 612 رای معادل 18.82 درصد آرا به عنوان نفرات دوم و سوم به دلیل به حدنصاب نرسیدن آرا به دور دوم انتخابات راه یافتند.

تا زمان تهیه و ارسال خبر نتیجه قطعی انتخابات در حوزه ملایر به صورت رسمی اعلام نشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعطیلی مدارس شهرستان ملایر – ایرامکس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعطیلی مدارس شهرستان ملایر – ایرامکس"، کلیک کنید.