توصیه صداوسیما به نامزدهای محتمل انتخابات

توصیه صداوسیما به نامزدهای محتمل انتخابات

ستاد انتخابات ریاست جمهوری صدا و سیما اطلاعیه شماره 2 خود را مبنی بر جزییات برنامه های نامزدهای ریاست جمهوری صادر کرد.

به گزارش ایرامکس در متن اطلاعیه شماره 2 ستاد انتخابات ریاست جمهوری صداوسیما آمده است: «پیرو تصویب پیشنهادهای ستاد انتخابات ریاست جمهوری رسانه ملی در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات به اطلاع نامزدهای محترم می رساند علاوه بر برنامه های زنده، تهیه دو مستند تلویزیونی 30 دقیقه ای، دو مستند رادیویی 30 دقیقه ای و نیز 31 برنامه 30 دقیقه ای رو به دوربین برای گفتگو با مردم هر یک استان های کشور از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری است که در صورت تمایل به استفاده از این ظرفیت ها لازم است از زمان باقیمانده تا آغاز فرصت قانونی تبلیغات برای تهیه و ضبط این برنامه ها استفاده کنند.  

با توجه به این فرصت زمانی محدود پیشنهاد ستاد انتخابات رسانه ملی به نامزدهای محترمی که امکان حضور خود در عرصه رقابت انتخابات را زیاد می دانند این است که از هم اکنون برای آماده سازی برنامه های ضبطی یاد شده اقدام کنند.

یادآور می شود ضوابط شکلی و محتوایی تهیه این برنامه ها در سایت ستاد انتخابات ریاست جمهوری رسانه ملی به آدرس entekhabat1403.iriborg.ir قابل مشاهده است.»پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توصیه صداوسیما به نامزدهای محتمل انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توصیه صداوسیما به نامزدهای محتمل انتخابات"، کلیک کنید.