تولید بیش از یک میلیون دستگاه خودرو تا پایان سال

تولید بیش از یک میلیون دستگاه خودرو تا پایان سال

ایرامکس/لرستان وزیر صمت از تولید بیش از یک میلیون دستگاه خودرو تا پایان سال خبر داد.

عباس علی آبادی امروز 17 خردادماه در حاشیه نشست با فعالان اقتصادی لرستان که در محل فرمانداری بروجرد برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به تولید خودرو، اظهار کرد: میزان تولید خودرو در تیر به حدود 6 هزار دستگاه در روز نزدیک می شود و واردات نیز همچنان ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: میزان تولید خودرو تا پایان امسال به بیش از یک میلیون و 500 هزار دستگاه می رسد که رکورد مطلوب و قابل قبولی است.

وزیر صمت اضافه کرد: به مردم توصیه می کنم که عجله نکنند و اطمینان داشته باشند که به شرایط پایدارتری دست خواهیم یافت و می توانند در شرایط بهتری خرید خود را انجام دهند.

علی آبادی بیان کرد: در حال حاضر در زمینه خودروهای برقی، واردات با شتاب صورت می گیرد زیرا با این کار هم مشکل مردم برطرف می شود و هم مشکلات کشور در زمینه آلودگی هوا و محیط زیست رفع خواهد شد.

وی با اشاره به خودروهای دپو شده، افزود: خودروهای دپو شده در انبارها نداریم و در حقیقت آنچه وجود دارد خودروهای ناقص است که در حال تکمیل آنها هستیم.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولید بیش از یک میلیون دستگاه خودرو تا پایان سال" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولید بیش از یک میلیون دستگاه خودرو تا پایان سال"، کلیک کنید.