جاری شدن سیلاب در بلده شهرستان نور

جاری شدن سیلاب در بلده شهرستان نور

ایرامکس/مازندران مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اعلام اینکه لحظاتی پیش سیلاب در منطقه ولاشید بلده از توابع شهرستان نور جاری شده است، گفت: راه های مواصلاتی به این منطقه مسدود است.

حسینعلی محمدی در گفت وگو با ایرامکس، اظهار کرد: تاکنون از مفقود شدن افراد در سیلاب شامگاه 24 خرداد ماه محور کندوان به قطعیت نرسیدیم.

وی افزود: برخی آمارها منتشر شده است که تعدادی از افراد در سیل شب گذشته مفقود شده اند اما ستاد بحران در این باره هیچ اعلام نظری نکرده است.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اعلام اینکه برخی آمار ضد و نقیض درباره مفقودی افراد در سیلاب محور کندوان منتشر شده است، تصریح کرد: با گزارش گروه های امدادی؛ 7 خودروی بدون سرنشین گرفتار سیلاب شدند و با امداد هلال احمر استان، 12 حادثه دیده از سیلاب به نقاط امن هدایت و 4 مصدوم به مناطق درمانی منتقل شدند.

محمدی گفت: با وجود ادامه روند فعالیت و جستجوی گروه های اعزامی به منطقه تاکنون فوتی در این مورد گزارش نشده و گزارشی درباره آسیب سیلاب به روستاهای اطراف نیز نداشتیم.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاری شدن سیلاب در بلده شهرستان نور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاری شدن سیلاب در بلده شهرستان نور"، کلیک کنید.