جایزه نیویورک به «سونسوز» رسید

ایرامکس/اردبیل کارگردان فیلم سینمایی «سونسوز» از کسب جایزه در جشنواره بین المللی نیویورک خبر داد. 

رضا جمالی 13 بهمن در گفتگو با ایرامکس با اعلام این خبر افزود: در دومین دوره جشنواره فیلم ایرانی در نیویورک که از 25 تا 30 ژانویه 2024 آمریکا برگزار شد، جایزه دستاورد هنری یا فنی به روستای بدون فرزند (سونسوز) به نویسنگی وکارگردانی رضا جمالی و تهیه کنندگی سلمان عباسی تعلق گرفت. 

وی ادامه داد: این فیلم دومین فیلم بلندی است که ساخته است و داستان روستایی کوچک است که در آنجا  فرزندی به دنیا نمی آید و شخصیت کاظم، فیلمساز پیری است که سعی دارد این موضوع حساس را به فیلم تبدیل کند و در مسیر ساخت فیلم با مشکلاتی روبرو می شود.

جمالی با اشاره به اینکه پخش بین الملل این فیلم بر عهده ایرماژ فیلم است، گفت: این فیلم قبلا نیز در جشنوارهای معتبر جهانی حضور داشته و جوایزی را دریافت کرده است.

جمالی درباره عوامل این فیلم هنری اضافه کرد: مجری طرح رضا جمالی، سرمایه گذاران رضا جمالی و سلمان عباسی، تهیه کننده سلمان عباسی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز امین راک، مدیر فیلمبرداری عبداله شکری، فیلمبردار محبوب شکرزاده، مدیر صدابرداری رضا حیدری، صدابردار امیرعباس علیرضایی، تدوین امیر اطمینان و هما ولیزاده، صداگذاری حسین قورچیان، طراح گریم رحیم پرواسی و رضا صاحبنظر، منشی صحنه مینا عباس زاده، عکاس وحید یوسفخانی و محسن بابازاده، اصلاح رنگ نیما دبیرزاده و بازیگران حمداله سلیمی، بهروز آلهوردی زاده، مریم مومن، ناصر محبی، صفت آهاری، محمد سیفی، سیامک شاگردی، احمد پروستان و ولایت خوبدل می باشد.

جایزه نیویورک به «سونسوز» رسید

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جایزه نیویورک به «سونسوز» رسید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جایزه نیویورک به «سونسوز» رسید"، کلیک کنید.