جایگزین نوکیا رخ نشان داد

به گزارش ایرامکس، شرکت اچ ام دی گلوبال در حال توسعه ی چندین گوشی هوشمند است که احتمالاً در کنگره ی جهانی موبایل (MWC) اواخر فوریه (7 اسفند) معرفی خواهند شد. طبق گزارشی جدید، این شرکت فنلاندی حداقل 6 دستگاه جدید را توسعه می دهد.

به نقل از مجله ایرامکس، دو گوشی جدید HMD، مدل های Legend (به معنی افسانه ) و Legend Pro در گیک بنچ مشاهده شده اند. هر دو محصول بخشی از خط تولید گوشی های ارزان قیمت این برند هستند و سخت افزار مناسبی دارند.

هر دو محصول جدید که برای جایگزینی با گوشی نوکیا معرفی می شوند، به پردازنده ی Unisoc T606 مجهز هستند. انتظار می رود که مدل لجند 4 گیگابایت رم و نسخه ی پرو 8 گیگابایت رم داشته باشد.

یکی دیگر از مشخصات مهمی که در گیک بنچ فاش شده، سیستم عامل دستگاه ها است. ظاهراً هر دو مدل با اندروید 14 تولید می شوند. بدون شک اکثر گوشی هایی که در سال 2024 عرضه می شوند، اندروید 14 خواهند داشت.

جایگزین نوکیا رخ نشان داد

علاوه بر لجند و لجند پرو، اچ ام دی چهار گوشی هوشمند اندرویدی دیگر را به نام های Pulse ،Pulse Legend Plus ،Pulse ،Pro روانه ی بازار خواهد کرد.

هنوز اطلاعات تکمیلی و قیمت گوشی های جدید به بیرون درز نکرده است؛ اما انتظار می رود که برخی از جزییات آن ها قبل از معرفی رسمی فاش شود.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جایگزین نوکیا رخ نشان داد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جایگزین نوکیا رخ نشان داد"، کلیک کنید.