جنبش جهاد: پیشنهاد دادیم که ترکیه، چین و روسیه ضامن هرگونه توافق باشند

جنبش جهاد: پیشنهاد دادیم که ترکیه، چین و روسیه ضامن هرگونه توافق باشند

معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که مقاومت پیشنهاد داده است ترکیه، چین و روسیه ضامنان هرگونه توافق باشند اما طرف مقابل نپذیرفته است.

به گزارش ایرامکس، محمد الهندی، معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در اظهاراتی گفت: رژیم اسراییل هیچ یک از اهداف خود در حمله به رفح را محقق نکرد. با اتحاد در میدان و سیاست طرح های دشمن صهیونیستی را شکست دادیم.

وی در گفت وگو با الجزیره تاکید کرد: رژیم اسراییل اگر نیروهای خود را در محورهای نتساریم، فیلادلفیا و گذرگاه رفح نگه دارد، فرسایش زیادی خواهد داشت. اگر تجاوزها به طور کامل متوقف نشود و نیروهای صهیونیستی از غزه خارج نشوند، پیشنهاد آتش بس را نخواهیم پذیرفت. روز بعد از جنگ تنها مختص فلسطینی ها است و ما بین خودمان درمورد آن توافق خواهیم کرد.

الهندی خاطرنشان کرد: هدف اصلی آمریکا و اسراییل از بین بردن مقاومت است نه ایجاد آتش بس. مطالبات گروه های مقاومت در مذاکرات آتش بس یکپارچه است. موضع آمریکا از همان روز اول جنگ تندتر از رژیم صهیونیستی بود و این کشور جنگ را مدیریت می کند.آمریکایی ها اکنون منافعی در ایجاد فشار برای رسیدن به آتش بس دارند.بدون رسیدن به توافق اسرای صهیونیستی به خانه های خود بازنخواهند گشت.

معاون دبیرکل جنبش جهاد افزود: مقاومت پیشنهاد داد که ترکیه، چین و روسیه به عنوان ضامن هرگونه توافق افزوده شوند اما طرف مقابل نپذیرفت.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنبش جهاد: پیشنهاد دادیم که ترکیه، چین و روسیه ضامن هرگونه توافق باشند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنبش جهاد: پیشنهاد دادیم که ترکیه، چین و روسیه ضامن هرگونه توافق باشند"، کلیک کنید.