جهانبخش:علاقه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارم/ از آلمان و ایتالیا پیشنهاد دارم+فیلم

جهانبخش:علاقه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارم از آلمان و ایتالیا پیشنهاد دارم+فیلم

وینگر تیم ملی گفت: علاقه به بازگشت به فوتبال ایران ندارم، از آلمان و ایتالیا پیشنهاد دارم و باید ببینم شرایط کدام بهتر است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، علیرضا جهانبخش پس از تساوی تیم های ملی ایران و ازبکستان درباره احتمال قهرمانی هلند اظهار کرد: هلند از لحاظ فنی تیم قدرتمندی است و بازیکنانش کنار هم بازی کنند تا مراحل بالاتر بروند ولی قهرمان بین فرانسه، انگلیس و آلمان است. اتحاد تیمی هلند به آن شکلی نیست که به قهرمانی منجر شود. 

وی در مورد پیشنهادهایی که دارد، گفت: راجع به پیشنهاد نمی شود صحبت کرد چون در تیم ملی هستیم ولی به تعطیلات فکر می کنم. دو سه پیشنهاد دارم و باید ببینم کدام بهتر است. از آلمان و ایتالیا پیشنهاد دارم و باید ببینم شرایط کدام بهتر است. در سه چهار هفته آینده تصمیم می گیرم. علاقه به بازگشت به فوتبال ایران ندارم.

وینگر تیم ملی در مورد سقوط نکردن داماش به لیگ دسته دو گفت: خیلی خوشحالم و بازی هایش را دنبال می کنم. خودم را مدیون داماش می دانم، جزء تیم هایی بود که ورزشگاه دیروز پر شده بود، در یزد هم به همین شکل بود. لیاقت داماش خیلی بیشتر است و امیدوارم به لیگ برتر صعود کند. 

وی درباره شعار دادن تماشاگردان گفت: تعدادشان خیلی کم بود. خودم خیلی نشنیدم و بچه ها راجه به آن صحبت کردند. خیلی از مردمی که آمدند تشکر می کنم، انتظارات از تیم ملی بالاست. می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم ولی پروازی که برگشتیم و اینکه در آخر فصل هستیم، بهانه نیست واقعیت فوتبال است. این قول را می دهم که در دور بعد بازی های رو به جلو، هجومی و تماشاگرپسندی برگزار کنیم. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جهانبخش:علاقه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارم/ از آلمان و ایتالیا پیشنهاد دارم+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جهانبخش:علاقه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارم/ از آلمان و ایتالیا پیشنهاد دارم+فیلم"، کلیک کنید.