حسین حسینی تکلیف خالدآبادی را مشخص می‌کند

حسین حسینی تکلیف خالدآبادی را مشخص می‌کند

آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا خالدآبادی فصل قبل به عنوان دروازه بان اول تیم امید با استقلال قرارداد امضا کرد، اما در ۳۱ بازی در لیگ برتر و جام حذفی به جز یک بازی برابر تراکتور که حسینی محروم شده بود، هرگز فرصت بازی پیدا نکرد.

خالدآبادی قصد دارد فصل بعد در تیمی باشد که فرصت بازی پیدا کند، اما باشگاه بعد از مشخص شدن تکلیف سیدحسین حسینی در مورد این دروازه بان جوان تصمیم گیری می‌کند.

گفته می‌شود در صورتی که حسینی نتواند مجوز فعالیت در استقلال را بگیرد، باشگاه به طور قطع محمدرضا خالدآبادی را حفظ می‌کند، ولی در غیر این صورت احتمالا اجازه جدایی قرضی این دروازه بان جوان صادر می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حسین حسینی تکلیف خالدآبادی را مشخص می‌کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حسین حسینی تکلیف خالدآبادی را مشخص می‌کند"، کلیک کنید.