دیدار گالانت و مشاور امنیت ملی بایدن درباره جنگ غزه

دیدار گالانت و مشاور امنیت ملی بایدن درباره جنگ غزه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و مشاور امنیت ملی آمریکا در جریان دیدار با یکدیگر به بررسی جنگ نوار غزه و تلاش ها در راستای بازگرداندن اسرا پرداختند.

به گزارش ایرامکس، یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) با جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا در دفترش دیدار کرد و در جریان این دیدار مایک هرتزوگ، سفیر رژیم صهیونیستی در ایالات متحده و چندین مسوول دیگر حضور داشتند.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، درجریان این دیدار دو طرف درخصوص جنگ در نوار غزه و تلاش های مختلف درراستای بازگرداندن اسرا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گالانت، سالیوان را در جریان «اصلاحات» انجام شده توسط رژیم صهیونیستی برای تخلیه ساکنان منطقه رفح و فراهم کردن کمک های انسان دوستانه کافی قرار داد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تاکید کرد که تل آویو به توسعه عملیات زمینی در رفح به بهانه نابودی جنبش حماس پافشاری می کند.

گالانت و سالیوان در جریان این دیدار همچنین تنش ها در مرزهای شمالی اراضی اشغالی فلسطین با لبنان را مورد بررسی قرار دادند.

گالانت به مشاور امنیت ملی آمریکا گفت تداوم حملات حزب الله لبنان و امتناع از دستیابی به توافق می تواند منجر به تشدید تنش شود. اسراییل تلاش دارد تا صهیونیست های ساکنان شمال اراضی اشغالی را در شرایط امنیتی متفاوت به منازل خود بازگرداند.

از سوی دیگر، آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام کرد حدود 810 هزار نفر از جمعیت رفح طی 2 هفته اخیر در این شهر آواره شده اند و در جست وجوی مکان امن هستند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار گالانت و مشاور امنیت ملی بایدن درباره جنگ غزه" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار گالانت و مشاور امنیت ملی بایدن درباره جنگ غزه"، کلیک کنید.