دیوان کیفری بین‌المللی فرآیند صدور حکم بازداشت علیه نتانیاهو و گالانت را به تاخیر انداخت

دیوان کیفری بین‌المللی فرآیند صدور حکم بازداشت علیه نتانیاهو و گالانت را به تاخیر انداخت

دادگاه مقدماتی دیوان کیفری بین‌المللی روز پنجشنبه فرآیند تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا دادستان دیوان کیفری بین‌المللی مجاز به صدور حکم بازداشت علیه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر و یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواهد بود یا خیر را به تاخیر انداخت.

به گزارش ایرامکس، این تاخیر پس از درخواست ۱۰ ژوئن از سوی انگلیس برای ارائه یک یادداشت علیه صلاحیت دیوان کیفری بین‌المللی در رابطه با این مسئله صورت گرفت.

به نوشته جروزالم پست، حکم روز پنجشنبه نه تنها درخواست انگلیس برای مداخله را پذیرفته، بلکه به دیگر کشورها نیز حق مداخله اعطا کرد.

دیوان کیفری بین‌المللی به انگلستان و کشورهای دیگر تا ۱۲ ژوئیه فرصت داد تا یادداشت‌های خود را در این رابطه ارائه دهند.

علی‌رغم اینکه به طور معمول مراحل صدور حکم بازداشت به صورت محرمانه نگه داشته می‌شود، دیوان کیفری بین‌المللی هشدار داده که یادداشت‌های آن‌ها و کل فرآیند گفت‌وگو می‌تواند علنی شود.

جروزالم پست در انتهای گزارش خود مدعی شده که پس از این تصمیم، کل فرآیند صدور حکم بازداشت می‌تواند به راحتی برای ماه‌ها به تاخیر بیفتد.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیوان کیفری بین‌المللی فرآیند صدور حکم بازداشت علیه نتانیاهو و گالانت را به تاخیر انداخت" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیوان کیفری بین‌المللی فرآیند صدور حکم بازداشت علیه نتانیاهو و گالانت را به تاخیر انداخت"، کلیک کنید.