راهپیمایی پرشور مردم در 22 بهمن نشان دهنده تبعیت مردم از انقلاب فرهنگی است

خسروپناه در گفتگو با ایرامکس:

راهپیمایی پرشور مردم در 22 بهمن نشان دهنده تبعیت مردم از انقلاب فرهنگی است

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: راهپیمایی پرشور مردم در 22 بهمن نشان دهنده تبعیت مردم از انقلاب فرهنگی است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه، در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت وگو با خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس اظهار کرد: مهمترین پیام راهپیمایی 22 بهمن حضور دلگرم مردم در انقلاب اسلامی است و نشان می دهد که انقلاب بدون مردم معنا ندارد، همانطور که انقلاب بدون نام امام و ولایت مقام معظم رهبری بی معناست.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن نشان می دهد که مردم تابع انقلاب فرهنگی است انقلاب ما سیاسی و حزبی نبود، گرچه رژیم منحوس را کنار زد به این معناست آن رژیم با فرهنگ اسلامی در تعارض بود.

وی گفت: انقلاب ما انقلاب فرهنگی است و این حضور مردم نشان دهند تایید فرهنگ اصیل اسلامی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهپیمایی پرشور مردم در 22 بهمن نشان دهنده تبعیت مردم از انقلاب فرهنگی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهپیمایی پرشور مردم در 22 بهمن نشان دهنده تبعیت مردم از انقلاب فرهنگی است"، کلیک کنید.