رضوانی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ ما برای پیشرفت همه چیز داریم

با حضور در وزارت کشور؛

رضوانی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد ما برای پیشرفت همه چیز داریم

غلام حسین رضوانی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید توجه کنیم اسیر فضاسازی های قدرت طلبان مقدس نما نشویم. ما برای پیشرفت همه چیز داریم.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، غلام حسین رضوانی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل برای ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شده و در حال انجام فرایند ثبت نام در این انتخابات است.

وی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعضی از همکاران رییس جمهور فقید به هیچ وجه از جنس ایشان نبوده و نیستند، مبادا شخصیت ایشان را بعضی از ناشایستگان مصادره کنند.

رضوانی گفت: باید توجه کنیم اسیر فضاسازی های قدرت طلبان مقدس نما نشویم. ما برای پیشرفت همه چیز داریم.

به گزارش ایرامکس، فرآیند ثبت نام نهایی هر داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بین 45 دقیقه تا یک ساعت به طول میانجامد و پس از آن داوطلبین فرصت دارند که در زمان 5 دقیقه به ارایه برنامه های خود در جمع خبرنگاران بپردازند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضوانی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ ما برای پیشرفت همه چیز داریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضوانی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ ما برای پیشرفت همه چیز داریم"، کلیک کنید.