روسیه: زیرساخت‌های انرژی ارتش اوکراین هدف قرار گرفتند

روسیه: زیرساخت‌های انرژی ارتش اوکراین هدف قرار گرفتند

به گزارش ایرامکس، وزارت دفاع روسیه امروز شنبه با صدور بیانیه ای از هدف قرار دادن زیرساخت های انرژی اوکراین خبر داد.

در بیانیه صادره از سوی وزارت دفاع روسیه در این ارتباط آمده است که مسکو آن دسته از زیرساخت های انرژی کی یف را هدف قرار داده است که به تأمین موارد مورد نیاز ارتش اوکراین برای ادامه حمله به مسکو کمک می کردند.

به گزارش ایرامکس به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مسکو در این خصوص اضافه کرد: در پاسخ به ادامه تلاش های اوکراین برای هدف قراردادن و آسیب رساندن به تأسیسات انرژی روسیه، نیروهای مسلح فدراسیون روسیه مجموعه ای از حملات را از هوا و دریا با استفاده از تسلیحات بردبلند با دقت بالا علیه کی یف انجام داده است.

وزارت دفاع روسیه در ادامه همچنین گزارش داد که یک خودرو جنگی زرهی موسوم به «سناتور کانادایی» که توسط نیروهای مسلح اوکراین استفاده می شد، برای اولین بار منهدم گردید.

علاوه بر این، در منطقه مسئولیت گروه نبرد وستوک، دشمن بیش از ۱۴۰ نظامی اش را از دست داد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روسیه: زیرساخت‌های انرژی ارتش اوکراین هدف قرار گرفتند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روسیه: زیرساخت‌های انرژی ارتش اوکراین هدف قرار گرفتند"، کلیک کنید.