رویداد «پرتاب» برگزار می‌شود – ایرامکس

رویداد «پرتاب» برگزار می‌شود - ایرامکس

بزرگترین رویداد ملی ارائه طرح تخصصی سینمای مستند «پرتاب» به همت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، تیرماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایرامکس به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، مرکز گسترش، به منظور ایجاد فرصت حمایت از طرح‌های خلاقانه، اقتصادی، دارای لحظه‌های ناب و با قابلیت حضور در عرصه‌های بین‌المللی، رویداد ملی ارائه طرح «پرتاب» را با شرایط زیر برگزار می‌کند:

۱- طرح‌ها می‌توانند در قالب مستند بلند، نیمه بلند، کوتاه و یا مجموعه مستند ارائه شوند.

۲- طرح‌ می‌تواند در مرحله پژوهش، در حال تولید یا راف کات باشد.

۳- مستندسازان از تاریخ ۷ تا ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ می‌توانند نسبت به تکمیل فرم ارائه طرح روی وب سایت به نشانی https://defc.ir/Explain/۲۸/ پنل_دریافت_پیچینگa اقدام کنند.

راهنمایی‌های لازم در این‌باره در فرم مربوطه ارائه شده است. پس از بررسی طرح‌ها، با افراد منتخب برای ارائه منابع تصویری (دموی ۳ دقیقه‌ای) تماس گرفته می‌شود. در مرحله ارائه طرح حضوری، گروهی از سرمایه‌گذاران، شبکه‌های تلویزیونی و موسسات خصوصی و دولتی شرکت دارند و بر اساس معیارها و اولویت‌های تولیدی خود به انتخاب طرح و ادامه مذاکرات با متقاضیان خواهند پرداخت.

علاقمندان برای آشنایی بیشتر با مقوله پیچینگ و بالا بردن دانش خود درباره فاند و جذب سرمایه می‌توانند به مطالب ارائه شده در کارگاه های هشتمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت روی سایت مراجعه کنند.

 پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویداد «پرتاب» برگزار می‌شود – ایرامکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویداد «پرتاب» برگزار می‌شود – ایرامکس"، کلیک کنید.