ساوتگیت: انتقادات از انگلیس طبیعی است

ساوتگیت: انتقادات از انگلیس طبیعی است

سرمربی تیم ملی انگلیس نسبت به انتقادات از تیمش ناراضی نیست و آن را درک می‌کند.

به گزارش ایرامکس، تیم ملی انگلیس با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم ملی اسلواکی گذشت و به مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ صعود کرد.

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، بعد از صعود تیمش گفت: بازیکنانی که وارد زمین شدند، همگی نقش داشتند، این روحیه‌ای است که آن‌ها دارند و به همین دلیل صعود کردیم.

او ادامه داد: به عنوان یک تیم جوان، آن‌ها صبر زیادی از خود نشان دادند و به همین دلیل حرکت دادن سریعتر توپ راحت‌تر بود. می‌توانستیم ۱۵ دقیقه زودتر از زمین بیرون بیاییم، اما کار سخت شده بود.

ساوتگیت درباره فشار تیم حریف عنوان کرد: بازی کردن از طریق فشار در خط میانی مشکلی است که ما برای مدت طولانی با آن روبرو بوده‌ایم. امروز زمان لازم برای یافتن تاکتیک‌های انجام این کار را داشتیم اما همچنان به فشار و جست‌وجوی راه گلزنی ادامه دادیم و در نهایت آن یک موقعیت را ایجاد کردیم. می‌خواهیم بهتر از این باشیم.

او درمورد انتقادات از انگلیس گفت: ما همچنان مورد انتقاد قرار می‌گیریم و این را درک می‌کنیم، اما ویژگی‌هایی داریم که ما را در این رقابت نگه داشته است. من به روحیه و رهبری که بازیکنان نشان داده‌اند افتخار می‌کنم.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساوتگیت: انتقادات از انگلیس طبیعی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساوتگیت: انتقادات از انگلیس طبیعی است"، کلیک کنید.