سوغات، غذا ها و لباس های افغانستانی در شهر فروخته می شود!

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: شهرری دیگر حال و هوای ایرانی ندارد. رستوران های شهرری، غذاهای افغانی دارند، در ایستگاه مترو، ده ها افغانی و غذاهای افغانی می فروشند، در بازار شهرری لباس های افغانی، سوغات افغانی و خوراکی های افغانی فروخته می شود.

سوغات، غذا ها و لباس های افغانستانی در شهر فروخته می شود!

آفتاب نیوز :

روزنامه جمهوری اسلامی درباره حضور پرتعداد اتباع افغانستانی در شهرری هشدار داده است.

به گزارش جمهوری اسلامی، مدیران مختلف شهرری درباره حضور پرتعداد اتباع افغانستانی در این شهرستان هشدار می دهند.

یکی از شهروندان هم نوشته: «شهرری دیگر حال و هوای ایرانی ندارد. رستوران های شهرری، غذا های افغانی دارند، در ایستگاه مترو، ده ها افغانی و غذا های افغانی می فروشند، در بازار شهرری لباس های افغانی، سوغات افغانی و خوراکی های افغانی فروخته می شود. چرا گذاشتید منطقه تاریخی و اصیل تهران کاملاً افغانی نشین بشود؟ هویت شهرری، اصالت شهرری، آدم های شهرری به راحتی آب خوردن تغییر کردند!»

متاسفانه در این زمینه تاکنون بار ها هشدار داده شده، ولی مسیولین مربوطه از کنار این خطر، بی تفاوت عبور می کنند و اقدامی برای مقابله با آن به عمل نمی آورند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سوغات، غذا ها و لباس های افغانستانی در شهر فروخته می شود!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سوغات، غذا ها و لباس های افغانستانی در شهر فروخته می شود!"، کلیک کنید.