شمار شهدای غزه به 36 هزار نفر نزدیک شد

شمار شهدای غزه به 36 هزار نفر نزدیک شد

وزارت بهداشت غزه امروز (چهارشنبه) از افزایش شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به 35 هزار و 709 نفر خبر داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، وزارت بهداشت غزه در این باره اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته، 6 جنایت جدید در مناطق مختلف نوار غزه انجام داد که منجر به شهادت 62 نفر شد و 138 زخمی نیز برجای گذاشت.

این وزارتخانه اعلام کرد: با احتساب شهدای جدید، شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به منطقه نوار غزه از هفتم اکتبر (15 مهرماه) تا به امروز به 35 هزار و 709 نفر افزایش یافته است.

وزارت بهداشت غزه همچنین آخرین آمار مجروحان این جنایات را 79 هزار و 990 تن اعلام کرد.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد که پیکر شماری از شهدا در زیر آوار مانده و برخی دیگر نیز در کنار جاده ها رها شده اند که به دلیل تجاوزات مستمر صهیونیست ها، نهادهای امدادرسان قادر به انتقال آنها نیستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شمار شهدای غزه به 36 هزار نفر نزدیک شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شمار شهدای غزه به 36 هزار نفر نزدیک شد"، کلیک کنید.