شهید رییسی همواره همراه هنرمندان بود

شهید رییسی همواره همراه هنرمندان بود

به گزارش خبرگزاری ایرامکس، به نقل از ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)،فرهاد قایمیان، دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، در سوگواره شعر «خادم الرضا(ع)»پیام تسلیت خود را به مناسبت درگذشت شهید رییسی اعلام داشت و اظهار کرد: او همواره در کنار هنرمندان و دغدغه های فرهنگی و هنری آنان بود؛ این ضایعه نه تنها برای جامعه هنری بلکه برای کل ملت ایران جانسوز است.
قایمیان، با اشاره به دوران ریاست جمهوری شهید رییسی و برنامه هایی که وی در پیش از انتخابات وعده داده بود، از اجرایی شدن آن ها سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که هیات دولت و هنرمندان، راه او را ادامه دهند.

او بر اهمیت حفظ هویت فرهنگی و هنری تاکید و از همگان خواست تا در این مسیر، صدای هویت خود را به گوش جهانیان برسانند.
در پایان، قایمیان آرزو کرد که در زیر سایه برکت امام رضا(ع)، هنرمندان ایرانی همواره موفق و سربلند باشند و فرهنگ و هنر ایرانی، همچنان درخشان و پویا بماند. او این امید را داشت که با تلاش و همت هنرمندان، راه شهید رییسی به بهترین شکل ادامه یابد و نور امید در دل ها فروزان بماند.
قایمیان تصریح کرد: امشب در حالی که قرار بود در کنار هم اختتامیه جشنواره های رضوی را جشن بگیریم اما این حادثه، سایه ای از اندوه بر برنامه های فرهنگی و هنری افکند.
دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) بر ضرورت امید به آینده ای روشن تر و ادامه مسیر شهید رییسی تاکید کرد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی همواره همراه هنرمندان بود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی همواره همراه هنرمندان بود"، کلیک کنید.