شکست پرسپولیس مقابل تیم لیگ یکی!

شکست پرسپولیس مقابل تیم لیگ یکی!

به گزارش خبرگزاری ایرامکس؛ پرسپولیس در تنها بازی تدارکاتی خود در اردوی امارات در اتفاقی عجیب با پنج گل توسط شباب الاهلی امارات درهم کوبیده شده بود. این بازی که اولین بازی دوستانه پرسپولیس پس از اعلام رسمی سرمربیگری اوسمار بود با واکنش های بسیار منفی از سوی هواداران این تیم همراه بود.

حال پرسپولیس یک باخت عجیب دیگر در بازی های تدارکاتی خود متحمل شد. پرسپولیس امروز در آخرین دیدار تدارکاتی خود پیش از شروع مجدد لیگ برتر به مصاف تیم آریوی اسلامشهر رفت و با یک گل شکست خورد.

به گزارش ورزش سه نکته جالب اینکه سایت پرسپولیس همانند باخت سنگین به شباب الاهلی روند سرخ ها در بازی را مثبت قلمداد کرده است. این باشگاه نوشت: “پرسپولیس علی رغم برتری در هر دو نیمه و خلق موقعیت های متعدد با یک گل از حریفش شکست خورد.”

آریو اسلامشهر در رتبه دوازدهم جدول لیگ یک قرار دارد و توانست پیروزی روحیه بخشی در این بازی دوستانه مقابل پرسپولیس کسب کند.

وحید امیری بعد از طی دوران مصدومیت در این بازی 20 دقیقه به میدان رفت. وحدت حنانوف نیز بعد از 4 روز استراحت امروز به جمع سرخ پوشان بازگشت اما در بازی حضور نداشت. سایر ملی پوشان نیز در این بازی غایب بودند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست پرسپولیس مقابل تیم لیگ یکی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست پرسپولیس مقابل تیم لیگ یکی!"، کلیک کنید.